امروزه شرکت طراحی سایت بسیار زیادی در سراسر کشور وجود دارد که خدمات طراحی سایت را بر عهده می گیرند

شرکت طراحی سایت دیبا گستر وارنا برای ارائۀ بهترین خدمات طراحی ­سایت می­کوشد که در طراحی و پیاده ­سازی وب­سایت­ ها تمامی استانداردهای جهانی را رعایت ­کند و با طراحی اصولی و منحصر به­ فرد تمام امکاناتی که برای مدیریت و کنترل وب­سایت نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد و آموزش­های لازم را برای مدیریت سایت به شما ارائه ­دهد. لازم به ذکر است که شرکت دیبا در زمینۀ هاستینگ هم فعال است و شما از بابت هاست و دامنه هم نگرانی نخواهید داشت. حتی در این شرکت به سئو و بهینه­ سازی ­سایت برای آنکه وب­سایت شما در جایگاه و رتبۀ خوبی در نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد اندیشیده شده است و با متخصصان متبحر و کارآزموده رسیدن به این هدف را نیز برای شما محقق خواهد کرد. بنابراین دیگر نیازی به استفاده از چندین شرکت طراحی وب نیست. ما می­توانیم از هر وب­سایتی که به آن نیاز دارید، از وب­سایتهای کوچک تا فروشگاههای بسیار پیشرفته آنلاین، طراحی و اجرا کنیم.

هر پروژه­ای را بسیار جدی می­گیریم و هدف ما این است برای شما سایتی طراحی کنیم که با جذب بیشتر بازدیدکننده و تبدیل آن بازدیدکننده به مشتری و سپس بازگرداندن مجدد آن مشتری، به حداکثر سود خود برسید. ما در تلاش هستیم تا یک اعتماد  طولانی مدت از مشتریان خود بدست آوریم. ما بهترین­ها را برای انجام بهترین طراحی سایت استفاده می­کنیم تا اطمینان حاصل کنیم جزئیات و مراحل طراحی سایت به خوبی انجام شده است و طراحی آنها از نظر کاربر موردپسند و حرفه­ای باشد. هدف اصلی ما موفقیت کسب و کار آنلاین شماست. پس همین امروز با یکی از متخصصین ما تماس بگیرید.

مراحل طراحی سایت در دیبا

برای اینکه سایت شما را طراحی نماییم  ، در طول بازه مشخص مسیر زیر را طی می نماییم :

ابتدا نیازتان را بررسی و شناسایی می نماییم

یک طرح گرافیکی اولیه بر اساس نیازهایتان برایتان طراحی می نماییم

پس از تایید نمونه اولیه سایت شما تولید می گردد

پشتیبانی از سایت شما بعد از اتمام و تایید از سوی شما

نحوه قیمت گذاری طراحی سایت

در دیبا قیمت طراحی وب سایت از پیش تعیین شده وجود ندارد ، زیرا ما معتقدیم نمی توان برای یک سایت ، یک قیمت مشخص تعیین نمود .بلکه قیمت یک سایت بر اساس ویژگی ها و امکانات موجود و مورد نیاز آن سایت تعیین می گردد . ابتدا ، نیازهای شما را بررسی و شناسایی می نماییم . سپس بر اساس ویژگی ها و امکانات مورد نیاز و بازه زمانی مناسب ، جهت تولید و طراحی سایت شما برایتان قیمت تعیین می کنیم .

خدمات طراحی سایت ما از ابتدا تا انتها

1. برگزاری جلسه آنالیز خواسته های مراجعین، توسط تحلیلگر سیستم

2.قیمت گذاری مناسب و مقرون به صرفه ، با توجه به تک تک نیازهای مراجعین

3.ارائه مشاوره فنی بابت انتخاب و مدیریت گزینه های مناسب به مراجعه کنندگان

4.تهیه و نگارش سناریوی دقیق و منحصر بفرد برای هر مراجعه کننده

5.طراحی و ارائه قالب اولیه ، به صورت کدنویسی برای مشاهده سایت با تمام افکت ها

6.انجام کلیه ویرایشات و ودرخواستهای مشتری بعد از ارائه طرح اولیه

6.پاسخگویی همیشگی و با نهایت مسئولیت پذیری به کارفرما و مشتری

7.پشتیبانی فنی و جلب رضایتمندی مشتری از بابت ارائه خدمات مناسب

اگر تمایل به دریافت اطلاعات دقیق تر دارید ، کافیست با ما تماس بگیرید …